Laisvės gynėjų dienos paminėjimas

Paskelbta: Penktadienis, 11 sausio 2019

N1067m Sausio 11-ąją mokyklos mokiniai rinkosi į pilietiškumo pamoką rytmetį, skirtą paminėti Laisvės gynėjų dieną. Šį rytą jau tradiciškai languose uždegame atminimo žvakeles, taip dalyvaujame pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“.
   Kasmet šią dieną prisimename laisvės kainą ir pagerbiame tuos, kurie žuvo dėl mūsų ateities. Aštuntos klasės mokiniai kartu su klasės vadove ir lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskiene parengė literatūrinę-vaidybinę-muzikinę kompoziciją „Stovėk, kaip stovi laisvė“. Po jos ne vienas iš salės išėjo susimąstęs apie tai, kaip šiandien branginame ir giname savo laisvę.
   Vėliau mokiniai rinkosi į mokyklos kiemą, kur iš pačių atsineštų malkų sukūrė šios dienos simbolį – laužą, o ant balto sniego, kaip ant popieriaus, rašė žodžius, piešė laisvės tema. Spaudžiant šaltukui visus šildė karšta arbata bei draugiški pokalbiai.

Parengė 8 klasės mokiniai ir mokytoja Aušra Biskienė

N10670 N10671 N10672 N10673