Netradicinė pamoka „Startas! Kalėdos!“

Paskelbta: Penktadienis, 21 gruodžio 2018

N1066m Didžiųjų švenčių laukimas baigiasi. Startas Kalėdoms!
   Gruodžio 21 dieną 5–10 klasių mokiniai, klasių vadovai, mokytojai susirinko į paskutinę pamoką šiais 2018-aisiais metais, kurios tikslas – sukuriant jaukią ir šiltą šeimos atmosferą, kuri atspindėtų lietuvių liaudies Advento ir Kalėdų laukimo papročius bei tradicijas, ugdyti gebėjimą ruoštis bei laukti kiekvienos šventės kaip didžiausio stebuklo. Pamoką vedė dailės ir technologijų mokytoja Laura Urbšytė bei lietuvių kalbos mokytoja Aušra Biskienė.
   Ši pamoka tai pabaiga to, kas vyko visą gruodžio mėnesį. Tai kalėdinis bumas. Jo metu vyko įvairios akcijos, renginiai, kurie artino mus prie pačių laukiamiausių metų švenčių.
   Pamokos dalyviai kaip tikroje šeimoje ruošėsi šventei: užkūrė žmogiškumo laužą, padengė šventinį stalą, ant kurio dėjo tradicinius Kūčių patiekalus, vieni kitiems sakė linkėjimus, keitėsi dovanomis. Susitikimą vainikavo visų atliekama kalėdinė daina.
   Pamokos tikslas pasiektas: visi susirinkusieji dalinosi gerumu, ir gavę po mažą žiburėlį sveikatos, meilės, pasitikėjimo, atleidimo bei ramybės, juos išsinešė į savo namus.

Parengė lietuvių kalbos mokytoja A. Biskienė

N10660 N10663 N10662