Naujienos

Kalėdinė šventė „Nykštukų dirbtuvės“

Paskelbta: Ketvirtadienis, 20 gruodžio 2018

   N1065mAtėjo žiema, atnešė labai gražią šventę – šventas Kalėdas. Visi linksminasi, sveikina vieni kitus, dovanoja dovanas. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1–4 klasių mokiniai gruodžio 20 dieną tėveliams padovanojo pačią nuoširdžiausią dovaną – vaidybinį-muzikinį pasirodymą „Nykštukų dirbtuvės“.
   Nykštukai skubėdami pakavo dovanas ir vis nerimavo, kad tik jos laiku pasiektų vaikus. Savo nesibaigiančių darbų sūkury raudonkepuriai vis kvietė atskirų klasių mokinius parodyti vaidinimus, padainuoti skambias kalėdines daineles, šokti žiemos šokius. Mokytoja Jolanta Puskunigienė pranešė vaikams, kad mėnesio pradžioje jų aplankytas Kalėdų senelis iš Kelmės dvaro atsiuntė žadėtas dovanas. Vaikai, pasiėmę pilnus dovanų maišus, nuskubėjo pas savo tėvelius, kurie mažųjų laukė prie šventiškai papuoštų ir padengtų stalų. Vėliau visi šventės dalyviai atsakinėjo į viktorinos klausimus, žaidė linksmus žaidimus, maloniai bendravo tarpusavyje. Renginio pabaigoje vaikai atrišo maišus ir išsidalino dovanas.
   Dar kiek pašurmuliavę linksmi ir laimingi išsiskirstėme į namus laukti didžiųjų švenčių, svajonių išsipildymo ir nuoširdžiai tikėdami, kad ateinantys metai bus dar įdomesni ir kupini atradimų.

Renginio organizatorės vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Liaudaitienė, vyresnioji pradinio ugdymo pedagogė Jolanta Puskunigienė

 

N10650 N10651 N10652 N10653

Pridėti komentarą


Saugos kodas
Atnaujinti

Keturvalakiai

°C
Atmosferos slėgis hPa
Vėjo stiprumas: m/s
Vėjo kryptis:

Apklausa

Tavo mėgstamiausias metų laikas

(C) Vikaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras 2012-2018. Free joomla templates | Pritaikė Giedrius Plečkaitis