Viktorina „Sveikas žmogus“

Paskelbta: Antradienis, 27 lapkričio 2018

N1060m Kas yra sveikata? Nuo ko priklauso mūsų savijauta? Ar suprantate gestų kalbą? Kokius svarbiausius poreikius žmogus privalo patenkinti, kad galėtų tobulėti ir realizuoti save? Į šiuos ir dar daug kitų klausimų lapkričio 27 d. 5–8 klasių mokiniai stengėsi atsakyti ir nugalėti viktorinoje „Sveikas žmogus“. Atliekant užduotis buvo labai svarbu tai, kaip gerai klasės draugai pažįsta vieni kitus. Mokiniai turėjo atpažinti gestus, vaidinti, o komandos nariai iš kūno kalbos turėjo įminti atsakymus. Įdomiausios užduotys mokiniams ir buvo tos, kuriose reikėjo kūrybiškumo ir artistiškumo, jos suteikė daugiausiai gerų emocijų. Viktorinoje nugalėjo gera nuotaika, komandinis darbas, o visų klasių mokiniai apdovanoti padėkomis ir stalo žaidimais.
   Viktorina vyko pagal projektą „Laimingi vaikai“ (projektą finansuoja Vilkaviškio rajono savivaldybė).
Parengė vyresnioji socialinė pedagogė Rūta Pranaitienė

N10600 N10601 N10602