Susitikimas su lektoriumi V. Arvasevičiumi

Paskelbta: Trečiadienis, 21 lapkričio 2018

N1059m Lapkričio 21 d. mokykloje lankėsi ir su mokiniais bei mokytojais bendravo sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius V. Arvasevičius. Mokiniai susitikimo metu galėjo kalbėtis ir užduoti klausimus įvairiomis temomis: ką reiškia būti lyderiu, kaip suprasti kito žmogaus kūno kalbą, kaip susikaupti ir drąsiai išreikšti savo nuomonę. Mokiniai galėjo suprasti, kodėl žmonės vertina vieni kitų išvaizdą, aprangą ar elgesį, sunkiai priimdami kitokį nei jie patys.
   Mokytojai gilino žinias klausydami paskaitą: „Vaikus mokome savimi. Mokytojo savęs pozicionavimas bendravime su vaikais siekiant abipusės emocinės gerovės“.
   Susitikimas vyko įgyvendinant projektą „Laimingi vaikai“, kurio tikslas ugdyti mokinių emocijų atpažinimo ir valdymo, bendravimo įgūdžius, stiprinant mokinių psichinę sveikatą. Projektą finansuoja Vilkaviškio rajono savivaldybė.

Parengė vyresnioji socialinė pedagogė Rūta Pranaitienė

N10590 N10591