Pasidžiaukime kartu

Paskelbta: Ketvirtadienis, 22 lapkričio 2018

N1057m Baigėsi rajoninis bendrojo lavinimo mokyklų 2–4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Vaikai kuria pasakas“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 4 klasės mokinė Deimilė Biskytė. Ji šiame konkurse užėmė II vietą ketvirtaklasių grupėje. Sveikiname Deimilę!
   O laimėti nebuvo taip paprasta, nes konkurse dalyvavo 9 antrokėliai, 18 trečiokėlių ir 13 ketvirtokų pasakų. Viso net keturiasdešimt pasakų!
   Lapkričio 22 d. I–III vietų laimėtojai ir jų mokytojai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį Daktaro Jono Basanavičiaus gimtinėje Ožkabaliuose. Čia susirinkusiųjų laukė edukacinė programa- viktorina ,,Ką aš žinau apie Joną Basanavičių?“ ir apdovanojimai.
   Pasakos nugalėtojos renginio metu buvo eksponuojamos Daktaro Jono Basanavičiaus gimtinėje, o vėliau Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykloje-daugiafunkciame centre.

4 klasė mokytoja Jolanta Puskunigienė

N10570 N10571 N10572