Kvadrato varžybose keturvalakiečiai treti

Paskelbta: Ketvirtadienis, 22 lapkričio 2018

Lapkričio 22 dieną Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės kaimo vietovių mokyklų žaidynių (mokinių, gimusių 2008 m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos. Šiose varžybose mūsų mokyklos komanda iškovojo trečiąją vieta. Mokyklos komandą šiose varžybose atstovavo Joris Augulevičius (2 klasė), Simona Babarskaitė, Gabija Šlekytė, Rokas Matukaitis, Dominykas Kulboka (3 klasė), Deividas Sinkevičius, Tautvydas Žiurinskas, Austėja Černiakaitė, Ernesta Virpšaitė, Ignas Kaptielovas (4 klasė).
   Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros vyresnysis mokytojas Modestas Saldukaitis.

N10549